Moda, pielęgnacja włosów i skóry: 4 trendy w urodzie na zimę

0
Rate this post

Nadeszła najzimniejsza pora roku, a Ty musisz zadbać o siebie jeszcze bardziej

iStock KolumnaModaPiękno

Nareszcie nadeszła zima, a wraz z nią niskie temperatury. Najzimniejsza pora roku wymaga dodatkowej pielęgnacji, na przykład dbania o nawodnienie, noszenia płaszczy i bluz, aby chronić się przed zimnem i nadużywaniem wilgoci, z silnymi olejkami, aby zapobiec wysuszeniu włosów. Niektórzy uważają, że zima jest najbardziej szykowną porą roku, ale może również siać spustoszenie, jeśli nie zostanie odpowiednio zadbana.

Mając to na uwadze, wymieniliśmy kilka wskazówek, które pomogą Ci utrzymać nawilżoną i promienną skórę przez cały sezon, a także trendy na sezon mody jesień/zima 2021. Możesz chronić się przed zimnem i suchą pogodą dzięki podstawowej pielęgnacji , które można wykonać w domu, ale jeśli potrzebujesz zabiegów zewnętrznych, skorzystaj z usług profesjonalistów z zakresu estetyki.

Woda jest wszystkim

Wygląd Twojej skóry zależy nie tylko od zabiegów estetycznych, ale przede wszystkim od przyjmowanych składników odżywczych. Odpowiednia dieta pomaga odmłodzić skórę od wewnątrz. Woda jest niezbędna dla naszego organizmu, dlatego wypijaj co najmniej dwa litry wody dziennie.

Pomaga to zachować wilgoć w skórze, a także zapobiegać niektórym chorobom. Zimą dobrą wskazówką jest spożywanie naturalnych herbat, które zawierają dużo wody, nawilżają i zapewniają ciepło.

Zainwestuj w kremy nawilżające

Zimna pogoda pogarsza suchość skóry. Kremy nawilżające są niezbędne zimą i należy je stosować po oczyszczeniu skóry. Na dzień nakładaj krem ​​nawilżający, zwracając szczególną uwagę na okolice oczu, które wymagają specjalnych produktów, ponieważ są to okolice wrażliwe.

Nie zapomnij o kremie z filtrem, który jest niezbędny nawet zimą. Stosuj krem ​​nawilżający na noc z kwasem hialuronowym, który oprócz nawilżania skóry, zapobiega przedwczesnemu starzeniu.

Uważaj na przewody

Zwróć szczególną uwagę na swoje włosy, ponieważ bardzo cierpią z powodu zimnej i suchej pogody. Zwilżaj włosy przynajmniej raz w tygodniu, aby przewody były nawilżone. Najbardziej polecane olejki to olejek arganowy i olejek kokosowy, ale można też użyć oliwy z oliwek z pierwszego tłoczenia. Unikaj używania suszarek do włosów, prostownic i lokówek, ale jeśli musisz, najpierw zastosuj środek chroniący przed wysoką temperaturą, aby zapobiec wysuszeniu.

Stare dobre dzianie

Robienie na drutach powraca na wybiegi! I spójrzmy prawdzie w oczy, nic lepszego niż sweter ogrzeje nas zimą. Komfort od jakiegoś czasu stał się trendem w świecie mody i nie bez powodu dziewiarstwo powróciło z zemsty do komponowania kolekcji największych marek.

Teraz może służyć jako sukienka (sweterowa), jednocześnie wyrafinowana i wygodna, a sam oversizowy sweter można przekształcić w sukienkę. Aby uzupełnić wygląd, załóż rajstopy i buty lub parę tenisówek.

  • stare-dobre-dzianieZwyczaje konsumpcyjne Brazylijek antycypują trendy w branży kosmetycznej
  • Badania firmy Avon pokazują, że narzędzia cyfrowe stały się priorytetem i bardziej ufają naukowcom
  • Copywriting
  • 10 września 2021
  • w konsumpcji, Najważniejsze wydarzenia dnia, Aktualności, Handel detaliczny
    Czas czytania: 3 minuty
  • Zwyczaje konsumpcyjne Brazylijek antycypują trendy w branży kosmetycznej

Narzędzia cyfrowe stały się priorytetem dla konsumentów produktów kosmetycznych. Ponadto bardziej ufają naukowcom i badaczom. To tylko niektóre wnioski z badania przeprowadzonego przez firmę Avon w celu zobrazowania zmian w nawykach konsumpcyjnych kobiet. Wyniki pokazują również, że Brazylijki przewidują światowe trendy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj