Ale co to ma wspólnego z kosmetykami do włosów?

0
Rate this post

Inwestycje w 2022: Pozytywne trendy dla sektora beauty and wellness

Mówiliśmy już tutaj na blogu o wzroście osób, które szukały w przedsiębiorczości możliwości rozwoju w 2021 roku, czy to z konieczności, czy też ze względu na dobre warunki inwestowania w niektórych sektorach.

A na rok 2022 wskaźniki nie różnią się zbytnio: niektóre sektory wykazują duży potencjał wzrostu dla poszukujących niezależności finansowej. Wśród nich nasza, ponieważ Brazylia znajduje się w pierwszej trójce krajów, które konsumują najwięcej usług i produktów związanych z urodą i dobrym samopoczuciem, takich jak SPA, czyszczenie i pielęgnacja skóry, estetyka ciała, masaże i fryzjerstwo.

Porozmawiajmy więc trochę o trendach, które na nas czekają i sposobach rozwoju w przyszłym roku?

Tendencje

Doświadczyliśmy na własnej skórze, że e-commerce, home office i produkcja niszowych treści były głównymi atrakcjami w ciągu ostatnich dwóch lat. W końcu, kto nie przeszedł przez fazę zamawiania jedzenia co tydzień, zakupów tylko online, czytania, ćwiczeń, spotkań z przyjaciółmi, a wszystko to przez internet?

Musimy uważnie monitorować aktualizacje i wykorzystać moment do inwestowania. Przykład? Nasz rynek jest silny dla kobiecej publiczności, ale nie tylko. Sektory męskie i dziecięce również prezentują silne trendy i nisze do zbadania. W połączeniu z trendem specjalistycznej opieki domowej, możliwości jest wiele.

  1. Nie tylko mali i średni inwestorzy powinni być świadomi. Wielkie marki zainwestowały w tym okresie duże środki w repozycjonowanie, sztuczną inteligencję, ambasadorów czy maskotki.
  2. Warto pamiętać, że ostatnio obserwowaliśmy zmianę marki tesuplementomunikacyjnego giganta i zaczęliśmy śledzić codzienne życie bardzo przyjaznego i młodego pingwina poprzez portale społecznościowe.
  3. Wiemy, że sektory takie jak nasza oferują świetne warunki rozwoju, dlatego jest wiele firm, które szukają swojego miejsca na słońcu i dużo inwestują. Jednak ważne jest, aby wiedzieć, na czym stoisz i bezpiecznie inwestować w solidne modele biznesowe, które oferują realne zyski.

SPA Express działa na rynku od ponad 10 lat i współpracuje z zespołem w 100% zarządzanym przez kobiety znające branżę i jej niuanse, które wypracowały pionierski i unikalny w skali kraju model biznesowy. Zapraszamy do zapoznania się z naszym systemem franczyzowym, z szansami na zwrot z inwestycji w mniej niż 12 miesięcy iz łatwością, której szukasz.

Kosmetyki do włosów: naskórkowanie włosów, trend chwili

Od 2020 roku słyszeliśmy wiele narzekań na włosy.

Stres i zmiany nawyków, które miały miejsce w ciągu ostatniego roku, spowodowały zaburzenia dotyczące włosów, takie jak m.in. nasilenie wypadania włosów oraz wzrost łupieżu i łojotokowego zapalenia skóry.

kosmetyki-do-wlosow-naskorkowanie-wlosow-trend-chwiliAby zrozumieć temat, porozmawiajmy najpierw trochę o pielęgnacji skóry.

Konieczność dbania o skórę, zwłaszcza twarz, jest już powszechna i dobrze akceptowana przez ogół społeczeństwa.

  • W ostatnich latach doświadczyliśmy różnych ruchów do tej pielęgnacji, czy to przy użyciu protokołów z kilkoma krokami, które wykorzystują różne produkty, czy też najbardziej uproszczonych, które wykorzystują kilka produktów o wielofunkcyjnym działaniu.
  • Niezależnie od wyboru, stosowanie kosmetyków o ugruntowanych i skutecznych składnikach aktywnych w celu utrzymania dobrej kondycji skóry jest już częścią rutyny zdecydowanej większości ludzi na całym świecie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj