Sprawdź wszystkie produkty

0
Rate this post

Wybierz produkty wysokiej jakości

W każdej rutynie pielęgnacji i makijażu należy zwracać uwagę na jakość użytych produktów. Szukaj zaufanych marek, a jeśli masz jakiekolwiek alergie, koniecznie zapoznaj się ze składem produktów.

Ponadto bardzo ważne jest, aby używać tylko produktów, których data ważności nie przekracza daty ważności, aby uniknąć swędzenia i innych problemów skórnych.

Podkreśl to, co kochasz najbardziej

Co najbardziej lubisz w swojej twarzy? Może to być oko, usta, kości policzkowe, szczęka, nos, to nie ma znaczenia. W makijażu minimalistycznym ważne jest podkreślenie tego, co uważasz za najpiękniejsze.

Aby uzyskać mocny wygląd, ale nie tracąc na naturalności, warto postawić na miękki kredka do oczu i brwi. Bezbarwna maska ​​do rzęs to również dobry wybór do minimalistycznego makijażu.

Na ustach możesz wybrać pomadkę w kolorze swoich ust. Róże to świetna opcja na podkreślenie kości policzkowych.

Sprawdź produkty do makijażu Panvel

Panvel Make Up ma kilka opcji makijażu, dzięki którym możesz stworzyć naturalny makijaż, jakim jest Twoja twarz. W linii znajdują się pomadki, tusze do rzęs, kredki do brwi, róże i pudry w kompakcie, które pomogą Ci podążać za trendem skinimalizmu w makijażu.

  • 7 wskazówek dotyczących pielęgnacji skóry
  • Przez Unimed Rio Preto – 24 marca 2022

Pielęgnacja skóry jest niezbędna o każdej porze roku. Na przykład latem jest tendencja do większego wystawiania się na słońce, a zimą gorące kąpiele zyskują miejsce w codziennej rutynie, prawda?!

  • Dbasz o skórę twarzy i ciała? Czy masz codzienne nawyki, które pomagają w tej pielęgnacji? Czy wiesz, co zrobić, aby mieć piękną, nawilżoną i zdrową skórę?
  • O tym będziemy mówić w całym tekście. Więc podzieliliśmy 7 wskazówek, które Ci pomogą!
  • Dobre czytanie!
  • uwodnienie

Często słyszymy, że dbanie o nasze ciało zaczyna się od środka, prawda? Więc przede wszystkim skup się na swoim nawodnieniu.Ogólnie zaleca się picie co najmniej 2 litrów wody dziennie, ale ilość ta może się znacznie różnić w zależności od rutyny, metabolizmu, temperatury otoczenia itp.

Spożywanie owoców o dużej zawartości wody, takich jak na przykład arbuz, kantalupa i pomarańcza, również bardzo pomaga! Więc zawsze bądź nawodniony!

  • Żywność
  • Ponieważ mówimy o opiece wewnętrznej, żywności nie można pominąć na tej liście.

Poszukuj równowagi w swoim codziennym życiu: spożywaj owoce, warzywa i warzywa oraz unikaj produktów uprzemysłowionych, napojów alkoholowych, tłustych potraw i wszelkiego rodzaju nadmiaru.

Świadomość tego, co jesz, pomaga nawilżyć organizm, zapobiegać chorobom i opóźniać oznaki starzenia się skóry.

Krem do opalania

Teraz przejdźmy do opieki zewnętrznej. Codzienne stosowanie kremów z filtrem jest niezbędne, szczególnie latem i przy nadmiernej ekspozycji na słońce, na przykład na plaży lub basenie.

Kiedy mówimy o ochronie skóry, jest to jedna z najczęściej cytowanych rekomendacji, ponieważ chroni przed promieniami UVA (promienie słoneczne docierające do wewnętrznej warstwy skóry – skóra właściwa) i UVB (promienie słoneczne docierające do warstwy zewnętrznej – skóra właściwa). naskórek) .

krem-do-opalania-3Zapisz tę wskazówkę: zalecaną rzeczą jest nałożenie kremu przeciwsłonecznego na około 20 do 30 minut przed kontaktem ze słońcem. I nie zapomnij poprawiać ochraniacza co około trzy godziny.

Nadmierne słońce

Ponieważ obiektem jest słońce, ważną wskazówką jest unikanie bezpośredniej ekspozycji. Jeśli chcesz się opalić, wybierz słońce wcześnie rano lub późnym popołudniem. Używaj akcesoriów na swoją korzyść, takich jak czapka, czapka, okulary przeciwsłoneczne i parasol. I oczywiście używaj kremów przeciwsłonecznych.

  • Czyszczenie
  • Kolejną podstawową potrzebą jest posiadanie czystej i odpowiednio nawilżonej skóry.

Skóra twarzy potrzebuje innego mydła niż np. do ciała. Czasami konieczne jest również zastosowanie środka ściągającego lub specyficznego kremu. Z drugiej strony stopy wymagają innych nawyków, takich jak złuszczanie.

I wciąż istnieją różne typy skóry – tłusta, mieszana i sucha – i każda z nich wymaga rutyny pielęgnacyjnej. W tym celu wskazaniem jest wizyta u dermatologa.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj