Zdaniem specjalisty tonik nie ma mocy rozjaśniania włosów

0
Rate this post

Zabiegi estetyczne stają się modą latem bez szkody dla skóry

Przez pisanie

Choć wiele zabiegów estetycznych wymaga w okresie letnim dodatkowej pielęgnacji skóry, która jest bardziej wrażliwa na promienie słoneczne, mit, że o tej porze roku nie można wykonywać zabiegów kosmetycznych, eksperci obalają każdego dnia.

Wraz z nadejściem najgorętszej pory roku dbałość o estetykę zyskuje na znaczeniu dla tych, którzy chcą cieszyć się miejscami o wysokich temperaturach, które wymagają niewielkiej odzieży i ekspozycji ciała. Możliwe jest przeprowadzenie zabiegów estetycznych, które można wykonać nawet latem, nie uszkadzając skóry.

„Istnieją zabiegi estetyczne, które można wykonać latem bez narażania wakacji w słoneczne dni. Niektóre z nich można nawet wykonać na chwilę przed skorzystaniem przez pacjenta z letnich upałów, ponieważ nie wymagają rekonwalescencji ani planowania zmieniającego plany na lato – wyjaśnia Maria Hartmann, specjalista ds. estetyki i dyrektor Kliniki Hartmanna.

  • Dermatolog przekonuje, że lato może być doskonałą okazją do wykonywania zabiegów estetycznych, takich jak ultradźwięki mikroskupione i makroskupione, zdolne do redukcji rozstępów, zlokalizowanej otyłości oraz objętości włókien mięśniowych i tkankowych.
  • Ta technologia jest taka sama, jaka jest używana do harmonizacji twarzy i ciała, podkreśla profesjonalista.
  • „Efekt liftingu można zaobserwować zaraz po aplikacji, ale jego fizjologiczne efekty obserwuje się do 3 miesięcy po aplikacji, chociaż można go wykonać tylko raz w roku. Skupiona energia jest dostarczana do tkanki w postaci zastrzyków.

Każdy strzał powoduje skurcz tkanki w sposób niechirurgiczny, bezbolesny i nieinwazyjny i w ten sposób generuje natychmiastowy skurcz kolagenu, a następnie rozpoczyna proces syntezy nowego kolagenu, a tkanka kurczy się i staje się jędrniejsza”, najważniejsze wydarzenia Maria Hartmann.

Część zabiegów może być opcją latem

Jednak eksperci zalecają, aby zawsze zachować wymaganą pielęgnację ze względu na kilka czynników tego okresu, takich jak światło słoneczne, sól i chlor.Istnieje wiele sposobów na zmianę wyglądu, a jednym z nich jest zmiana koloru włosów. Wśród najczęściej stosowanych sposobów zmiany tonu przewodów są trwałe barwienie i tonowanie.

  • czesc-zabiegow-moze-byc-opcja-latemTrycholog, fryzjer i kosmetolog Thrik Bonomo wyjaśnia główne różnice między tymi produktami i kiedy należy wybrać jeden z nich zgodnie z własnymi potrzebami, a także jak ich używać, aby prawidłowo pokolorować włosy.
  • Wiele osób myli się i nie zna różnicy między kolorowaniem a tonowaniem. Jest to jednak dość powszechne, ponieważ naprawdę trudno jest wiedzieć, jak je odróżnić, ponieważ różnica między nimi jest subtelna.

Toner jest kolorem półokreślonym, to znaczy, że nie ma takiej samej trwałości jak barwnik/koloryzator i trwa około 20 do 25 prań. „Jest idealny dla tych, którzy zaczynają od siwych włosów i chcą zacząć kolorować włosy, a nawet dla tych, którzy chcą bawić się kolorami.

Na przykład, gdy użyjemy ciemnego tonera, po 20 i 25 praniach kolor zostanie całkowicie usunięty z włosów, a kosmyki powrócą do poprzedniego stanu, w przypadku koloryzacji tak się już nie dzieje”. wyjaśnia Tharik.

Dlatego też produkt zwykle daje lepsze efekty, gdy nałożony kolor jest bliższy jego naturalnej tonacji.

Farba z kolei zawiera bazę amoniakalną, dzięki czemu będzie wnikać w kosmyki o wiele bardziej, oprócz tego, że pokryje w 100% siwe włosy, koloryzacja może być postrzegana jako substancja chemiczna. Gdy włosy rosną, istnieje potrzeba ich przerobienia, w przeciwieństwie do tonera, który całkowicie schodzi z włosów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj