Odkryj 8 głównych trendów na rynku kosmetycznym

0
Rate this post

Któregoś dnia rozmawialiśmy o personalizacji szamponów io tym, jak bardzo ta nowa era personalizacji usług oznacza również personalizację pielęgnacji i to jest bardzo fajne! Widząc tę ​​nowość od Clinique, możemy tylko wierzyć, że będzie to coraz bardziej powszechne zachowanie na rynku i marki, które na nią postawią, wyjdą do przodu!

  1. Dla tych, którym spodobały się te wiadomości Clinique i chcą przetestować możliwość dostosowania iD do własnego, kliknij tutaj!
  2. Na stronie masz również więcej informacji o każdym produkcie, boosterze i cenie!
  3. Podczas gdy kilka sektorów gospodarki nadal boryka się z serią kryzysów związanych z rozliczeniami, rynek kosmetyczny nadal ma przewagę.

Oczekuje się, że wkrótce wznowi swój szczery wzrost z ostatniej dekady.

Na rok 2020 oczekiwano 14% wzrostu. Tylko w pierwszym kwartale 2019 r. zmiana ta była o 10,64% większa niż w roku poprzednim. Wiemy, że kryzys wywołany nowym koronawirusem wstrząsnął wszystkimi sektorami, jednak w branży kosmetycznej są powody do większych nadziei.

I można się założyć, że przyczyna tego wykracza daleko poza znaną próżność Brazylijczyków.

Według Brazylijskiego Stowarzyszenia Przemysłu Higieny Osobistej, Perfum i Kosmetyki (ABIHPEC), Brazylia jest czwartym największym konsumentem artykułów kosmetycznych na świecie, oprócz tego, że jest trzecim krajem, który inwestuje najwięcej w nowości i pierwszym, jeśli chodzi o do reklamy w sektorze.

W praktyce jest więcej ofert pracy w okolicy i więcej opcji konsumpcyjnych.

Przy tak wielu inwestycjach w produkty i usługi, dzisiejszy rynek kosmetyczny jest coraz bardziej inkluzywny, oferując kreacje dla najróżniejszych rodzajów urody, nie odwołując się już do standardów i doceniając to, co prawdziwe. Ponadto, podczas wprowadzania na rynek, branże bardziej zwracały uwagę na obawy świata. Zostań z nami, aby poznać wszystkie nowości!

Co znajdziesz w tym artykule:

Jakie są najnowsze trendy na rynku kosmetycznym?

1. Skoncentruj się na zrównoważonym rozwoju
2. Produkty integracyjne
3. Piękno uniseks
4. Przejście włosów
5. Rozszerzona rzeczywistość
6. Ekrany interaktywne
7. Spersonalizowane kosmetyki
8. Weganizm

jakie-sa-najnowsze-trendy-na-rynku-kosmetycznymA co z nietypowymi produktami?

krem anty-wifiPerfumy nawilżające i zapobiegające zanieczyszczeniom .Spray na dobry sen odpryski włosów Jakie są najnowsze trendy na rynku kosmetycznym?

Technologia, integracja, zrównoważony rozwój i weganizm. Te cztery filary nadały ton najnowszym trendom na rynku kosmetycznym. Poniżej podajemy najważniejsze wiadomości, które zasługują na Twoją uwagę i mogą być dobrym źródłem przychodów w latach 2021 i 2022. Zaczynamy?

Skoncentruj się na zrównoważonym rozwoju

Czy kiedykolwiek przestałeś myśleć o wysoce zanieczyszczających materiałach, które wchodzą w skład szamponów, kremów i mydeł? Jeśli jeszcze o tym nie pomyślałeś, wiedz, że wiele osób to zrobiło.

  • Dlatego w tej branży istnieje duży ruch w zakresie produktów wolnych od parabenów, wazeliny i siarczanów, takich jak szampony w kostkach oraz produkty o niskiej zawartości kupy i bez kupy. Ponadto istnieje obawa, aby skrócić czas kąpieli, zużywać mniej wody i energii, na przykład kremy o szybszym działaniu.
  • Zielony przemysł, który ceni sobie zrównoważony rozwój, walczy z wyższymi cenami, a także z greenwashingiem, czyli praktyką produktów, które twierdzą, że są zrównoważone, ale w rzeczywistości nie robią nic dla środowiska.

Produkty integracyjne

Ponieważ internet dał każdemu głos, przestrzeganie standardów piękna nie ma już sensu. Istnieje silny ruch samoakceptacji, czy to pod względem włosów, wagi czy koloru skóry. Mnożyło się profesjonalistów specjalizujących się we włosach kręconych, coraz bardziej doskonaląc fryzury. Ponadto na rynku pojawiło się wiele produktów do makijażu dla najróżniejszych odcieni skóry, które wciąż rosną.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj