Kobieta z naturalnym makijażem

0
Rate this post

Wzmacniaj skórę produktami średnio kryjącymi

Czysta i nawilżona skóra to czas na makijaż. Aby zakryć niedoskonałości bez obciążania skóry, użyj korektora w kremie w połączeniu z dobrym rozcieńczalnikiem do makijażu. Wymieszaj oba produkty, aż uzyskasz bardzo płynną konsystencję, dzięki czemu uzyskasz średnie krycie, naturalny wygląd i większą trwałość makijażu.

Aby nadać twarzy naturalny rumieniec, użyj różu kremowego. I rozświetl skórę za pomocą półprzezroczystego rozświetlacza. Wykończ sprayem utrwalającym makijaż, który przedłuża trwałość makijażu i dopełnia efekt rozświetlenia skóry.

Nie bój się tuszu do rzęs

W naturalnym makijażu oczu postaw na dobry tusz do rzęs, który dodaje objętości bez obciążania oczu.

Jeśli zależy Ci na bardziej wyszukanym oku, wybierz cienie do powiek w neutralnych i cielistych tonach, idealne do efektu przydymionego blasku.Postaw na stosowanie błyszczyków i pomadek w płynieAby wykończyć swój naturalny makijaż, nałóż na usta matową pomadkę w płynie lub błyszczyk. Możesz nawet używać obu produktów jednocześnie.

  • Wystarczy wybrać ulubiony kolor szminki i nałożyć na nią warstwę przezroczystego połysku. Efekt „mokrych ust” to naturalny trend w makijażu.
  • Podobały Ci się moje wskazówki, jak wykonać naturalny makijaż? Jeśli masz fanów makijażu, podziel się z nimi tym tekstem w mediach społecznościowych i podążaj za stylem makijażu, który jest obecnie największym trendem.
  • Trzy trendy na rynku kosmetycznym, na które warto zwrócić uwagę w 2022 roku
    26.01.2022 o godzinie 00:00, Victor Hugo Reis

Pandemia pobudziła nowe formy zachowań i konsumpcji.

Pomimo izolacji i teraz, wraz z ożywieniem gospodarczym z powodu masowych szczepień ludności na całym świecie, rynek kosmetyczny pozostaje jedną z głównych nisz w Brazylii.

Według Światowego Rankingu Konsumpcji HPPC Abihpec/Euromonitor, nasz kraj jest czwartym co do wielkości rynkiem kosmetyków i środków higieny osobistej na świecie, za Stanami Zjednoczonymi, Chinami i Japonią.

Tym, który popiera brazylijską pozycję w konsumpcji produktów kosmetycznych, jest Nato Lombello, dyrektor generalny ISZI Cosméticos. Według niego, w ciągu zaledwie 9 miesięcy działalności firma zyskała 17 000 obserwujących na portalach społecznościowych, wielu z nich to konsumenci. „Uważam, że jest to ważny kanał i termometr do pomiaru wyników i akceptacji rynkowej”, uzasadnia.

  • Opierając się na danych rynkowych i wskaźnikach ISZI Cosmetics, przedstawiamy najważniejsze trendy kosmetyczne na 2022 rok.
  • Produkty pochodzenia roślinnego i naturalnego bez okrucieństwa wobec zwierząt

Podobnie jak w przypadku upcyklingu – ponowne wykorzystanie części i akcesoriów, takich jak ubrania, buty itp. – rynek skupia się na naturalnych składnikach. Badania nad rozwojem biotechnicznym pomogły naturalnym przyprawom stać się skutecznymi i silnymi, tak jak syntetyczne, wyróżniając się jako surowiec o wysokich parametrach użytkowych i trafiając w gust konsumentów, dla których priorytetem są produkty pochodzenia naturalnego, wolne od syntetyków, chemikaliów i okrucieństwa.

Bardziej zrównoważone opakowania i formaty

Dzisiejsze firmy muszą wykraczać poza samo dostarczanie produktu i promowanie dobrych doświadczeń zakupowych i usługowych: muszą myśleć o zmianach w swoich opakowaniach i planach zrównoważonego rozwoju.

bardziej-zrownowazone-opakowania-i-formatyWśród rozwiązań, rozwój zrównoważonych opakowań z zaawansowanym recyklingiem to alternatywy mające na celu zmniejszenie zużycia plastiku, a także praktyki optymalnego usuwania i oferowania produktów uzupełniających.

Jest to wyróżnik i przyciąga konsumentów, którzy nie tylko kupują produkt za to, co oferują, ale także myślą o wpływie na planetę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj