Pielęgnacja włosów jest zazwyczaj bardzo specyficzna, podobnie jak pielęgnacja skóry.

0
Rate this post

Trend 2020: mniej makijażu, więcej pielęgnacji skóry

Chociaż większość kobiet (a dzisiaj mamy nawet męskich odbiorców) jest fankami makijażu (ja jestem jedną z nich), trend jest coraz rzadszy.Makijaż to coś, co zachwyca kobiety na całym świecie. Zdolny do dokonywania prawdziwych przemian, zwłaszcza w te dni, kiedy nie czujemy się tak dobrze, makijaż stał się w ostatnich latach niezbędny w życiu wielu osób.

Wystarczy otworzyć Instagram lub Facebook, a za kilka minut natkniemy się na niezliczone obrazy i/lub filmy z samouczkami makijażu. Nie jest to zła rzecz, jednak wielu z nich było zbyt pewnych siebie w stosowaniu makijażu i odkładaniu na bok pielęgnacji skóry.

To zachowanie uległo zmianie, nawet dlatego, że jeśli skóra nie jest minimalnie zdrowa i nawilżona, makijaż będzie bardziej przeszkadzał niż pomagał. Nie ma makijażu, który pięknie wygląda np. na odwodnionej skórze. Ponadto makijaż często kończy się zatykaniem porów i pogarszaniem przypadków trądziku, jeśli skóra nie jest dobrze przygotowana na jego przyjęcie.

  1. Świeży makijaż to aktualny trend, nawet na najchłodniejsze dni. Będąc bardziej eleganckim, styl „Obudziłem się w ten sposób” ma kilka małych sztuczek upiększających, które my, kobiety, już dobrze znamy.
  2. Nie ma potrzeby mieć super zapracowanych oczu, mocno kryjącej skóry i bardzo krzykliwych ust.
  3. Trend to „mniej znaczy więcej”. Wprowadza więcej elegancji i praktyczności do codziennego życia kobiet. Istnieje również więcej opcji makijażu, które są już leczone, co może być bardzo praktyczne, szczególnie dla tych, którzy mają napiętą rutynę.

W tym nowym scenariuszu produkty do pielęgnacji skóry zyskują na znaczeniu i zdobywają półki sklepów oraz serca konsumentów. Począwszy od niedrogich produktów po luksusowe marki, istnieją opcje rytuałów pielęgnacyjnych na każdą kieszeń.

Więcej pielęgnacji skóry i świeży makijaż to nowy trend

Każdy, kto myśli, że trend pielęgnacyjny kończy się na skórze, jest w błędzie. Jeśli jeszcze nie tak dawno myślano tylko o wyjątkowo prostych włosach, z progresywną szczotką, nadmiarem żelaza i rozjaśnionych włosów, dziś widzimy, że bardziej wypielęgnowane i zdrowsze włosy są najbardziej pożądane.

wiecej-pielegnacji-skory-i-swiezy-makijaz-to-nowy-trendPodczas gdy w dzisiejszej skórze istnieje rytuał, który ma przynajmniej kroki, aby tonizować, oczyszczać i nawilżać; możliwość rozszerzenia o wiele więcej kroków; We włosach znajduje się Harmonogram Kapilarny, prawdziwy spersonalizowany harmonogram zabiegów dostosowany do włosów osoby, która to robi.

Włosy naturalne (i bardzo zadbane) coraz częściej przejmują kobiece głowy i udowadniają, że piękno tkwi w tym, co zadbane, a nie w jednym wzorze. To samo dotyczy skóry: wiele kobiet, które kiedyś ukrywały swoje piegi lub drobne „niedoskonałości”, teraz potrafi je docenić i postrzegać jako coś pozytywnego, a często nawet cechę osobowości.

Naturalne i zadbane włosy zyskują więcej miejsca

Oprócz codziennej pielęgnacji, niektóre konkretne przypadki mogą wymagać pomocy profesjonalisty, więc zawsze dobrze jest poszukać dermatologa, jeśli Twoja skóra nie daje oczekiwanych rezultatów, nawet gdy jest dobrze pielęgnowana. Warto też wiedzieć, że dieta wpływa na zdrowie skóry i włosów, a także na zmiany hormonalne. Spożywaj dużą ilość białka, witamin i minerałów; Oprócz picia dużej ilości wody pomagają utrzymać nawilżenie i równowagę skóry. Unikanie cukru i tłuszczów to również najlepsza opcja dla osób poszukujących pięknej skóry.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj