Uroda: wszystkie trendy, które będziesz nosić w 2022 roku

0
Rate this post

Ale piękno ma jeszcze wiele do zaoferowania oprócz kremów. Kosmetyki to coś, czego nie można zmienić, ale estetyka nie jest i z każdym sezonem żyjemy pod wpływem różnych mody, które zmieniają sposób, w jaki traktujemy nasze włosy czy makijaż. A gdy zbliża się rok, nadszedł czas, aby porozmawiać o trendach kosmetycznych, które będą dominować w ciągu najbliższych dwunastu miesięcy.

Jeśli nie chcesz zostać w tyle, w Online Trends przygotowaliśmy „zapowiedź” wszystkich trendów, które w świecie urody jeszcze nie nadejdą. Możesz więc odkryć cięcia, fryzury i odcienie, których nie możesz wyrzucić z głowy, manicure, z którym będziesz musiał pracować, lub zabiegi estetyczne, których nie przestaniesz słuchać przez cały 2022 rok.
Fasony i odcienie, które będą modne

Eksperci bardzo jasno mówią o fryzurach i odcieniach, które będą w tym roku modne. Nie ma nic lepszego niż konsultacja z fryzjerem, aby jako pierwszy przyjąć nowe trendy.

Uroda: wszystkie trendy, które będziesz nosić w 2022 roku

Biorąc pod uwagę ewolucję trendów w 2021 r., w tym roku wygląda na to, że będą współistnieć od włosów XL do średnich i niestrukturalnych. Oznacza to, że staniemy przed najbardziej niejednorodną panoramą, idealną okazją do znalezienia wyglądu najlepiej dopasowanego do typu twarzy każdej kobiety.

Krój bobowy nadal będzie dominował, klasyk, który zawsze rośnie, zwłaszcza ten noszony na wysokości obojczyka. Powrócą fasony z lat 70-tych i 90-tych, a włosy będą bawić się fakturą i ruchem. Z drugiej strony, długie włosy są przekształcane przez fuzję kudłatego strzyżenia, krótkie cienkie cięcie warstwowe z większą objętością na górze.

Uroda: wszystkie trendy, które będziesz nosić w 2022 roku

Jeśli chodzi o kolor, kluczowa będzie naturalność: zostanie to osiągnięte poprzez połączenie babylightów i balayage w bardziej naturalny sposób. Brązowe włosy będą miały w tym roku gwarantowane miejsce, ponieważ jest to kolor, który sprzyja każdemu rodzajowi skóry.

  • Brunetki wahają się od ciemniejszych korzeni po ziemiste, miodowe i miedziane tony, od połowy długości po końce.
  • Oprócz brązu, innymi kolorami, które od zeszłego roku zaczęły rosnąć i które utrzymają się przez cały 2022 r., będą odcienie miedzi i brązy z odcieniami karmelu.
  • Innym z głównych bohaterów, którzy przybyli w zeszłym roku i który będzie szeroko rozbudzony w 2022 roku, będzie grzywka.

Niezależnie od tego, jakiego kroju użyjesz, możesz połączyć go z grzywką, ponieważ będą one modne, szczególnie dla osób o bardziej swobodnym wyglądzie. Ta estetyka sprawia, że ​​jest bardzo uniwersalna i wygodna, ponieważ można ją nosić również rozpiętą lub z boku.

W ten sposób będziesz używać swoich paznokci

Manicure zawsze był ważną częścią naszego looku, ale w ostatnich latach zyskał na popularności i stał się niezbędnym elementem do rozważenia podczas tworzenia naszego stroju.

w-ten-sposob-bedziesz-uzywac-swoich-paznokciUroda: wszystkie trendy, które będziesz nosić w 2022 roku

W tym roku zobaczymy paznokcie o ograniczonej, zredukowanej i wygodnej długości. Prym wiodą krótkie paznokcie z zaokrąglonymi, półkwadratowymi, lekko migdałowymi i prostymi końcówkami. Mamy więc szczęście, ponieważ jest to trend o wiele bardziej praktyczny, łatwiejszy w utrzymaniu i higieniczny.

Zachowując bardziej komfortowego i naturalnego ducha, kolory będą również towarzyszyć kształtom. Tegoroczne trendy skłaniają nas do jednorodnych kolorów z odcieniami nude, beżu, bieli lub bladoróżowego. W krótkich, prostych i dyskretnych kolorach. Z drugiej strony gama kolorów, które będzie można zobaczyć w tym roku, to odcienie brązu, takie jak ochra, kawa czy taupe, po odcienie zieleni, takie jak khaki, mech czy oliwka, stosowane w minimalistycznych, monochromatycznych projektach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj