Najbardziej poszukiwane zabiegi kosmetyczne

0
Rate this post

Oczywiście klasyki, takie jak czerwienie, które nigdy nie wychodzą z mody, czy czerń, będą kontynuowane, szczególnie w tych pierwszych zimnych miesiącach. Oba kolory są bardzo łatwe do dopasowania i mogą być używane zarówno na eleganckie okazje, jak i na te, które chcą nadać bardziej swobodny wygląd.

 1. Manicure francuskie również pozostają z nami przez kolejny rok, aczkolwiek z odmłodzonym wyglądem.
 2. Bazując na cielistych lub różowych tonach, postawimy na linie w pastelowych kolorach lub zdobienia paznokci na końcach, aby nadać bardziej nowoczesny charakter.

Zachowując prostotę i trzeźwość jako flagę, francuski manicure również przechodzi to sito minimalizmu, które sprawia, że ​​wydają się krótsze i bardziej okrągłe oraz z cieńszą linią niż zwykle.

Jedną z najpopularniejszych opcji będą paznokcie pasujące do koloru pierścieni

Chodzi o wybór francuskiego manicure opartego na mlecznych, nude lub szaro-różowych tonach. Następnie na środku dodaje się jedną lub więcej cienkich linii ze złota lub srebra, a zamiast klasycznego białego paska na końcu zdecydowaliśmy się na kolor przypominający kamień, który często towarzyszy tym klejnotom.

W tym roku faworytem będą minimalistyczne manicure.

Dzięki jednolitej podstawie w cielistej tonacji dopuszczają jedynie minimalne detale, takie jak kropka lub linia geometryczna u podstawy lub krawędzi paznokcia. Nadepną na paznokcie w lekko różowym odcieniu beżu, który ma tę zaletę, że optycznie wydłuża dłonie. Szał zdobienia paznokci ma tendencję do zanikania.

 1. Dominuje trzeźwość, a nadruki czy projekty, które zobaczymy w tym roku będą proste, z abstrakcyjnymi i geometrycznymi akcentami, ale bardzo dyskretne.
 2. Ale jeśli jesteś jedną z miłośniczek najbardziej wyrazistych i wyrazistych tonów w swoim manicure, w tym roku możemy zrobić wyjątek z musztardą.
 3. To odważny i oryginalny kolor, który nadaje manicure’owi nutkę nowoczesności i którego w tym roku zobaczymy sporo na instagramowych profilach celebrytek.

Dodanie odrobiny złota będzie wisienką na torcie dla perfekcyjnych paznokci. W tym celu końcówki pokryte są cienkim płatkiem złota, ozdobionym wzorami w tym samym odcieniu lub nawet na całej powierzchni paznokcia.

W Portugalii nadal rośnie stosowanie suplementów i chirurgii plastycznej. Pandemia nie zatrzymała rozwoju tego sektora, który ma coraz więcej zwolenników. Udało się to osiągnąć, ponieważ postępy w sektorze medyczno-estetycznym zmierzają do coraz mniej inwazyjnych zabiegów, z krótszymi czasami interwencji i szybszym powrotem do zdrowia.

Uroda: wszystkie trendy, które będziesz nosić w 2022 roku

Doświadczamy również zmiany wizji na poziomie społecznym. Poprawa naszego wyglądu fizycznego nie jest już tematem tabu, którym trzeba się dzielić i jest zakładem na wzmocnienie naszego ogólnego samopoczucia, nie zapominając o aspekcie psychologicznym.

 • uroda-wszystkie-trendy-ktore-bedziesz-nosic-w-2022-roku-2Ten wzrostowy trend utrzyma się w 2022 roku i według ekspertów najbardziej poszukiwanymi zabiegami estetycznymi w naszym kraju w przyszłym roku będą te trzy:
  odmładzanie twarzy
 • Coraz więcej osób angażuje się w dbanie o swoją skórę i ucieka się nie tylko do aplikacji kosmetyków, ale także zabiegów estetycznych, które zapewniają plus rozświetlenia. Patrząc w przyszłość do 2022 r., nieinwazyjne zabiegi odmładzania twarzy przeżyją swój złoty wiek.

W tym sensie technologia laserowa jest skuteczną, bezbolesną alternatywą bez skutków ubocznych. Świetnym przykładem jest RedTouch firmy DEKA, pierwszy i jedyny system, który działa bezpośrednio na kolagen i zapewnia całkowite odmłodzenie skóry.
regeneracja sromu i pochwy

Menopauza i inne naturalne zmiany w ciele kobiety mogą prowadzić do drobnych zmian w kształcie pochwy i zaniku błony śluzowej pochwy.

Jest to temat tabu, który coraz więcej kobiet wyraża i uwidacznia, a który można poprawić dzięki bardzo innowacyjnym technikom chirurgicznym, takim jak labioplastyka czy łechtaczka.

Podążając za trendem coraz mniej inwazyjnych zabiegów i szybszej rekonwalescencji, w przypadku regeneracji sromu i pochwy najlepszą opcją byłoby skorzystanie z technik laserowych.

 1. Systemy te umożliwiają przyłożenie energii lasera tylko do niewielkiego procentu tkanki pochwy, co skutkuje szybkim i bezbolesnym zabiegiem.
  usuwanie tatuażu
 2. W dzisiejszych czasach technologia laserowa, dzięki której znikną one, posunęła się skokowo i już teraz możemy powiedzieć, że oferują bardzo skuteczne rozwiązania, bez bólu i bez powstawania blizn w leczonym obszarze.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj