Naturalne piękno towarzyszy wszystkim

0
Rate this post

5 trendów w estetyce w 2022 roku

Ponieważ jest to jeden z najszybciej rozwijających się sektorów w Brazylii, w którym pracuje ponad 720.000 profesjonalistów, naturalne jest, że rynek estetyki nieustannie się zmienia.

Dzięki temu powstają nowe trendy, procedury i technologie, aby inwestować w Twoją klinikę estetyczną i zawsze wprowadzać innowacje w opiece.

Wybraliśmy 5 trendów dla estetyki w 2022 roku, których nie można przegapić

Sprawdź to poniżej: Zanim zaczniemy mówić o trendzie, warto zaznaczyć, że pojęcie piękna jest czymś bardzo względnym i stale ewoluuje. Od standardu zmysłowych ciał w średniowieczu po standard szczupłości ustalony na początku 2000 roku, trendy w uniwersum mody, estetyki i piękna dostosowują się do potrzeb ówczesnego społeczeństwa.

  • To powiedziawszy, poszukiwanie naturalnych produktów do makijażu i domowych produktów do pielęgnacji skóry wzrosło o ponad 100% od 2020 roku, podążając za jednym z największych trendów kosmetycznych w 2021 r., zgodnie z raportem Pinterest Predicts.
  • W 2022 r. trend ten pozostaje silny, a kilka celebrytów stosuje bardziej naturalną rutynę samoopieki, zachęcając do używania i produkcji wegańskich kosmetyków i perfum, lżejszego i bardziej naturalnego makijażu oraz nawilżonego i zdrowego wyglądu skóry.

Należy jednak pamiętać, że trend stawia nie na idealną skórę, ale na naturalną i zadbaną skórę.

Inwestowanie w produkty takie jak Eccos Cosméticos dla swoich klientów, aby utrzymać rutynową pielęgnację skóry nawet w domu, jest doskonałą opcją, aby utrzymać Twoją klinikę na szczycie tego super trendu estetycznego z 2022 roku!

Mikropigmentacja skóry głowy to niedrogie i nieinwazyjne rozwiązanie

trendy estetyczne 2022

Jak wspomniano wcześniej, rynek kosmetyczny jest jednym z najszybciej rozwijających się w Brazylii, pozostawiając kraj na trzecim miejscu w światowym rankingu estetyki, według badania przeprowadzonego przez ABIHPEC (Brazylijskie Stowarzyszenie Przemysłu Higieny Osobistej, Perfumerii i Kosmetyki). ) .

W tym scenariuszu coraz więcej miejsca zyskują zabiegi takie jak mikropigmentacja, zwłaszcza mikropigmentacja włosów, która przyciąga uwagę publiczności, ponieważ jest zabiegiem nieinwazyjnym, łatwym do odzyskania i z widocznymi efektami już od pierwszej sesji.

  1. Mikropigmentacja włosów jako trwałe (ale nie trwałe) i niedrogie rozwiązanie to jeden z najsilniejszych trendów estetycznych w 2022 roku.
  2. Jego doskonałe rezultaty w walce z łysieniem pojawiły się we właściwym czasie, ponieważ
  3. Stresująca rutyna wielu ludzi w połączeniu z niezdrowymi nawykami i czynnikami genetycznymi spowodowała wzrost łysienia, którego nigdy wcześniej nie widziano w Brazylii.

Według ostatnich danych Brazylijskiego Towarzystwa Włosów 42 miliony Brazylijczyków cierpi na poważną utratę włosów, z naciskiem na 25% społeczeństwa w wieku od 20 do 25 lat.

Dermaplaning, ulubieniec estetyki twarzy

Jeden z preferowanych zabiegów w estetyce twarzy, dermaplaning jest dostępny ze wszystkim na rok 2022, ponieważ jest lżejszą alternatywą dla mikronakłuwania lub peelingu chemicznego.

  • Działa jak bardziej powierzchowne złuszczanie, gdzie do ablacji używa się ostrza skalpela.
  • W ten sposób usuwa warstwę martwych komórek, poprawiając koloryt i teksturę skóry.

dermaplaning-ulubieniec-estetyki-twarzyWśród jego zalet można wymienić odnowę komórkową, zwiększenie działania substancji czynnych dzięki usuwaniu koncentracji martwych komórek, odmłodzenie i zmniejszenie pojawiania się trądziku.

Intymna estetyka podbiła jego przestrzeń

Estetyka intymna od wielu lat podbija swoją przestrzeń w uniwersum estetyki, przywracając poczucie własnej wartości i dobre samopoczucie kobietom i mężczyznom. Do 2022 roku jest ugruntowany jako jeden z najbardziej poszukiwanych zabiegów w dziedzinie urody.

Trend obejmuje szeroką gamę technik i zabiegów, w tym radiofrekwencję, elektrostymulację i intensywne światło pulsacyjne, mające na celu leczenie zwiotczenia, depilację laserową i wybielanie narządów płciowych, poprawiające wygląd okolic intymnych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj