Zalecenie: tonik do twarzy Rumianek Essentia.

0
Rate this post

To sposób na odnowienie warstwy ochronnej, ujędrnienie skóry i zmniejszenie porów. Do demakijażu można również użyć tonera.

Nawodnienie

Nawilżenie utrzymuje miękkość i elastyczność skóry, podkreślając jej piękno i świeżość. Dodatkowo utrzymuje warstwę ochronną i zapobiega wysuszaniu, łuszczeniu, podrażnieniom i infekcjom. Środek nawilżający może również zawierać aktywne przeciwutleniacze, które pomagają opóźnić starzenie się.Ważne jest, aby nawilżać twarz i ciało preparatem odpowiednim do rodzaju skóry.

Warto też pamiętać, że skóry tłuste również powinny być nawilżone.

Innym sposobem na zwiększenie nawilżenia skóry jest spożywanie wody i świeżej żywności bogatej w biotynę, takiej jak owoce, , żółtka jaj i orzechy. Znana jako witamina B7 lub witamina H, biotyna jest składnikiem odżywczym, który wpływa na tworzenie i utrzymanie skóry.

 • Ponadto unikanie nadmiernej ekspozycji na słońce i długie gorące kąpiele również przyczyniają się do bardziej wodnistej skóry.
 • Zalecenie: Nawilżające ciekłe kryształy Essentia.
 • Fotoochrona

Stosowanie kremów z filtrem to najlepszy sposób, aby zapobiec uszkodzeniom spowodowanym promieniowaniem UV, przedwczesnemu starzeniu się oraz pojawianiu się plam, piegów, pieprzyków i zmarszczek związanych z ekspozycją na słońce.

Dlatego ten krok jest obowiązkowy w codziennej pielęgnacji skóry. W końcu promieniowanie ultrafioletowe ma skumulowany wpływ na organizm, a nadmierna ekspozycja na słońce jest bezpośrednio związana z większością nowotworów skóry.

Krem przeciwsłoneczny należy nakładać codziennie, nawet gdy pogoda jest pochmurna lub zamierzasz po prostu pozostać w domu. Ważne jest również ponowne nakładanie produktu w ciągu dnia, w przypadku dłuższego przebywania na słońcu, nadmiernego pocenia się lub kontaktu z wodą.

Zalecenie: ochrona przed promieniowaniem UV Essentia SPF 30.

Dlaczego rutynowa pielęgnacja skóry jest ważna?

Prosta rutyna pielęgnacyjna może mieć duże znaczenie na dłuższą metę. Nie tylko dla młodszego wyglądu skóry, ale także dla zdrowia jako całości.

 • W końcu skóra obejmuje całe ciało i działa jak narząd ochronny. Bariera ta pochodzi z komórek naskórka i skóry właściwej, wydzielania sebum i potu. Mimo to jest przepuszczalny i wchłania substancje.
 • Dlatego tak ważne jest, aby pielęgnacja była trwała i przy użyciu odpowiednich produktów. Należy również zwrócić szczególną uwagę na dzieci i osoby starsze, które mają bardziej wrażliwą skórę i większą zdolność wchłaniania tego, co jest aplikowane.
  porady dotyczące pielęgnacji skóry

Unikaj przebywania na słońcu bez osłony, zwłaszcza między godziną 10 a 16. Jeśli to konieczne, zakryj odsłonięte miejsca odpowiednią odzieżą, użyj kremu przeciwsłonecznego, czapki, okularów, spodni i koszuli z długimi rękawami.

 1. Stosuj zdrową dietę, korzystając z produktów ekologicznych i żywności bogatej w wodę, błonnik i przeciwutleniacze.
 2. Zadbaj o swoje jelita i utrzymuj zdrową mikroflorę jelitową, aby lepiej wchłaniać składniki odżywcze.

dlaczego-rutynowa-pielegnacja-skory-jest-waznaUtrzymuj swoje ciało zawsze nawodnione. Woda pitna robi różnicę.

Używaj określonych suplementów do pielęgnacji skóry, takich jak kolagen. Istnieją już wersje poprawiające rezultaty, dzięki dodanym do ich recepturze elementom, takim jak kolagen z kwasem hialuronowym.

Unikaj gorących i długich kąpieli.Odpocząć. Zmniejszenie stresu i dobry sen są dobrymi sprzymierzeńcami w pielęgnacji skóry.Unikaj substancji toksycznych, takich jak tytoń.

Czym są produkty do pielęgnacji skóry?

Ważniejsza niż ilość jest jakość produktów wybranych do Twojej rutyny pielęgnacyjnej. Istnieje wiele kosmetyków ze szkodliwymi substancjami lub bez udowodnionej skuteczności, które mogą narazić skórę na ryzyko, wywołać alergie czy podrażnienia.

 • Zasadniczo produkty do pielęgnacji skóry, których potrzebujesz do codziennej pielęgnacji, to delikatne, nawilżające mydło, tonik, dobry środek nawilżający i wysokiej jakości filtr przeciwsłoneczny.
 • W tym celu licz na zmanipulowane Essentia Pharma. Skontaktuj się z nami przez Whatsapp lub wyślij zapytanie przez stronę internetową i poproś o wskazane formuły, zgodnie z każdym etapem pielęgnacji skóry.

Obchodzenie się z tymi produktami nie wymaga recepty. Skorzystaj z okazji, aby poznać naszą kompletną linię lub manipuluj zgodnie ze swoimi potrzebami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj