Ile razy mówiliśmy sobie „nowy rok, nowe życie”?

0
Rate this post

Specjalista gwarantuje

Twarz jest bramą! Oznacza to, że konkretna opieka i ulepszenia w tym regionie są dziś konieczne i coraz powszechniejsze. Małe zmiany na Twojej twarzy odzwierciedlają to, kim jesteś, a nawet obraz, który chcesz przekazać.

  1. W ten sposób w niektórych przypadkach rozwiązaniem mogą być zabiegi profilaktyczne na skórze.
  2. A znajomość rodzaju skóry przy rozważaniu każdego z nich jest bardzo ważna dla osiągnięcia pożądanych rezultatów.
  3. Wraz z unowocześnianiem medycyny na rynku pojawia się coraz więcej zabiegów, które mogą budzić nawet wątpliwości, który z nich byłby najodpowiedniejszy dla danego problemu.

„Jeśli chodzi o zabiegi estetyczne, dzisiejsi pacjenci preferują bardziej naturalne rezultaty. Dlatego zbyt pełne usta i przesadne zabiegi wychodzą z mody” – komentuje dermatolog Ana Vitória Perecine.

Dodaje, że coraz częściej pacjenci chcą zachować ogólną strukturę twarzy. Chcą wyjść z zabiegu nadal wyglądając jak oni, ale z pewnym dopracowaniem. „Dzisiejsi ludzie są naprawdę podekscytowani mikrooptymalizacją, dzięki której czują się pewniej, ale nie przesadnie”.

Zapobieganie jest sposobem

W 2022 roku na rynku zapowiada się wzrost leczenia profilaktycznego, obejmującego również młodsze kobiety. Zdaniem ekspertów do gabinetów ch powinna trafiać większa liczba pacjentów od 20 roku życia.

Coroczne badanie przeprowadzone przez Amerykańską Akademię Chirurgii Plastycznej Twarzy i Rekonstrukcji (AAFPRS) wykazało, że 72% chirurgów plastycznych odnotowało wzrost liczby operacji kosmetycznych lub iniekcji u pacjentów poniżej 30 roku życia.

Według doradcę pacjenci w tym wieku starają się o regularne zabiegi zapobiegające długotrwałym zabiegom inwazyjnym, jakby to była swego rodzaju specjalna opieka. „Na przykład toksyna botulinowa musiała dostosować się poprzez zastosowanie mikrodawek, które są głównie wskazane w profilaktyce”.

  1. Bez względu na rodzaj leczenia, któremu podda się pacjent, należy wcześniej skonsultować się z dermatologiem.
  2. „Tylko on będzie wiedział, jak ocenić typ i teksturę Twojej skóry, aby potwierdzić, czego możesz użyć i jak zareagujesz na określone zabiegi estetyczne, które oprócz chirurgów plastycznych mogą wykonać również tego typu profesjonaliści.

coz-teraz-nadszedl-czas-aby-to-zrobicDodatkowo dermatolog będzie w stanie wskazać, jakie produkty pielęgnacyjne lub produkty są idealne do zastosowania po zabiegu, aby przedłużyć i zagwarantować dobry efekt – zapewnia specjalista.

Już teraz możemy przewidzieć, o jakich trendach we fryzjerstwie, manicure czy medycynie estetycznej będzie się najwięcej mówić w najbliższych miesiącach.

 Cóż, teraz nadszedł czas, aby to zrobić

Chcemy nadać Ci nowy wygląd i sugerujemy trzymanie się nowego powiedzenia: «nowy rok, nowy wygląd». Nie ma lepszego sposobu na zmierzenie się z nowymi wyzwaniami, jakie przygotował dla nas rok 2022 niż wizerunek zgodny z trendami.

Pomimo tego, że zaczęliśmy miesiąc temu, zaczynamy nowy rok i jednym z celów, o których zawsze myślimy, jest zadbanie o siebie.

Oznacza to wejście na siłownię, która w lutym jest naprawdę zatłoczona, rozpoczęcie diety, by zostawić za sobą ekscesy minionego roku i oczywiście zadbanie o naszą skórę, aby nowy rok nie dotknął nas nowymi zmarszczkami lub oznakami starzenie się.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj