Zabieg upiększający

0
Rate this post

W tym okresie należy zachować pewne środki ostrożności, zwłaszcza dotyczące skóry. Ponadto niektóre zabiegi estetyczne pomagają udoskonalić sylwetkę.Według dermatologa Livii Borges z Santé Dermatologia e Estética, wraz ze wzrostem aktywności na świeżym powietrzu – z powodu upałów, a także z powodu pandemii, która priorytetowo traktuje ten rodzaj środowiska – konieczna jest ochrona skóry przed intensywniejszym działaniem promieni słonecznych.

Promieniowanie, co zwiększa ryzyko oparzeń, raka skóry i innych problemów.

„Nie możemy odłożyć na bok fotoochrony i, jeśli to możliwe, preferować również używanie czapek i odzieży bawełnianej – podczas zajęć na świeżym powietrzu – ponieważ blokują one większość promieniowania UV.

Miej też oko na zegarek, aby uniknąć ekspozycji na słońce między godziną 10 a 16” – mówi.

Aby ułatwić pielęgnację skóry, dobrym rozwiązaniem jest wybór produktów o podwójnej funkcjonalności – które jednocześnie chronią i nawilżają – takich jak kremowy żel przeciwstarzeniowy SPF 30 opracowany przez Lucianę Melo.

  1. Wyjaśnia, że ​​krem ​​ma również działanie dermo-relaks, redukuje zmarszczki i zmarszczki mimiczne podkreślone powtarzającymi się ruchami twarzy, i uczy, jak go stosować:
  2. „Nakładaj niewielką ilość codziennie rano, po oczyszczeniu i stonizowaniu skóry.
  3. Rozprowadź na twarzy ruchami w górę oraz na szyi i klatce piersiowej ruchami w dół. Możesz go użyć przed makijażem.”

Z kolei dietetyk Fernanda Pignaton podkreśla wagę kultywowania dobrych nawyków żywieniowych i podwajania nawodnienia – zwłaszcza w czasie ekstremalnych upałów – zalecając spożywanie średnio 35 ml wody na kilogram wagi w ciągu dnia.

„Zrób sobie przerwę od smażonych potraw i skup się głównie na naturalnych produktach spożywczych – takich jak owoce i warzywa. W rzeczywistości można je spożywać na surowo (co pomaga w poczuciu orzeźwienia), a nawet tworzyć różne rodzaje sałatek” – wskazuje.

Niezbędna jest dbałość o zdrowie w tym okresie

Ale jest też wiele możliwości zadbania o część estetyczną za pomocą różnych zabiegów, które mogą nawet przełożyć się na lepsze samopoczucie, aby jeszcze bardziej cieszyć się najgorętszą porą roku.

W końcu, kto nie chce zlikwidować „niechcianego tłuszczu” lub pozostawić skóry bardziej zdefiniowanej i lepiej leczonej?

niezbedna-jest-dbalosc-o-zdrowie-w-tym-okresieW tej linii zabiegów estetycznych Santé Dermatologia e Estética ma kilka opcji, które można wykonywać latem, z obiecującymi wynikami jeszcze w sezonie. Kosmetyczka Thais Oliveira Ferreira podkreśla Powershape i ultrasonografię z mikroogniskowaniem, ale także zaleca ocenę każdego pacjenta przed podjęciem decyzji o określeniu protokołu z odpowiednimi zabiegami.

„Analiza ta może zostać przeprowadzona w klinice bezpłatnie i bez zobowiązań, aby lepiej zrozumieć oczekiwania każdej osoby, aby móc zaoferować pracę spełniającą życzenia każdego klienta.

  • W przypadku zabiegów na twarz opcją, która zawsze odpowiada pacjentom, jest oczyszczanie skóry.
  • Zabieg można wykonać za pomocą mikrodermabrazji, która głęboko oczyszcza i poprawia strukturę skóry, lub terapii ilib, która aktywuje krążenie miejscowe i wysusza trądzik – sugeruje.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj