Cztery kroki do zdrowszej rutyny w 2022 roku

0
Rate this post

Nowe opakowanie wskazuje, czy żywność jest w terminie ważności, zmieniając kolory. Troska o zapewnienie dłuższego okresu trwałości produktu promuje również kilka innowacji w tym wszechświecie. Ponadto istnieje jeszcze większa troska o zapewnienie konsumentom jaśniejszych i bardziej widocznych informacji na temat składu żywności, oprócz możliwości jej śledzenia.

Oczekuje się, że w 2022 r. przemysł spożywczy będzie masowo wprowadzał nowe i innowacyjne opakowania, aby zapewnić konsumentom więcej zdrowia.

Wniosek

Przemysł spożywczy ma ogromne wyzwania i musi dokonać cyfrowej transformacji, aby dostosować się do koncepcji Przemysłu 4.0 i zaspokoić potrzeby coraz bardziej świadomych i wymagających konsumentów. Trendy z 2022 roku po raz kolejny to potwierdzają, podobnie jak w ostatnich latach.

  • Dietetyk daje wskazówki, jak w tym roku mieć zdrową dietę i lżejsze życie!
  • Mayra Cardozo
  • 13 lutego 2022 10:01 rano
  • Zobacz komentarze
  • Zdrowa rutyna może być trudna, ale te wskazówki Ci pomogą!
  • Zdrowa rutyna może być trudna, ale te wskazówki Ci pomogą!
  • Zdjęcie: Shutterstock / Alto Astral

Początek roku to moment, w którym zawsze obiecujemy, że zaczniemy lepiej się odżywiać i prowadzić zdrowe życie – coś, czego nie zawsze możemy spełnić, prawda? W końcu naprawdę trudno jest zmienić nawyki z dnia na dzień!

Z tego powodu idealnym rozwiązaniem jest stopniowe wprowadzanie tego typu zmian i podążanie za kilkoma prostymi krokami i taktykami, które mogą uniemożliwić poddanie się w połowie drogi. Zapoznaj się więc z 4 wskazówkami dietetyczki Vanessy Souzy, które rozdzieliliśmy, aby pomóc Ci skupić się na zdrowiu w 2022 roku:

Powiązane wiadomości

Sítio do Carroção stał się hotelem i zdobył światową nagrodę
Ciepłe dania na zimę: 10 przepisów na ciepło
Wiadomości z dnia, który śledzisz na okładce Terra; kasy!

Brak czasu? Skup się na lunchboxach

Często zmęczenie na koniec dnia sprawia, że ​​rezygnujemy z przygotowywania zdrowszego jedzenia i decydujemy się na coś łatwiejszego. Aby temu zapobiec, Vanessa zaleca wybranie dnia i godziny przygotowania posiłków na cały tydzień i umieszczenie ich w zamrażarce.

Następnie dzień wcześniej wyjmij pudełko z lunchem z zamrażarki, a zanim zgłodniejesz, będzie gotowe do podgrzania. Dzięki temu o wiele łatwiej nie wyjść z reedukacji żywieniowej!

Postaw na sztućce, aby ułatwić planowanie posiłków

brak-czasu-skup-sie-na-lunchboxachNiektóre artykuły kuchenne mogą również bardzo pomóc w procesie rozpoczynania zdrowszej diety, rozumiesz?

Na przykład hermetyczne garnki są świetnymi sprzymierzeńcami podczas składania lunchboxów, ponieważ zapobiegają kontaktowi drobnoustrojów z żywnością. Pomocne mogą być również łyżki miarowe, które są przydatne do śledzenia ilości spożywanego jedzenia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj