Smart Phrases – cena – forum – apteka – premium – skład – opinie

0
Rate this post

Matthew Youlden mówi z całkowitą pewnością w dziewięciu językach i rozumie co najmniej więcej niż dwanaście. W ten sposób, jeśli myślisz, że nigdy nie możesz być wielojęzyczny, czytaj dalej. Byliśmy zadowoleni z tego samego miejsca pracy w Berlinie, a także często widywałem, jak zmieniał języki jak kameleon dostosowujący odcienie.

Prawdę mówiąc, przez długi czas nawet nie wiedziałem, że jest Brytyjczykiem.Kiedy powiedziałem Matthew o walce, żebym odkrył drugi język, udzielił mi kilku apteka rad, które obecnie przedstawiam w tym tekście. W ten sposób, jeśli uważasz, że nigdy, przenigdy nie będziesz Smart Phrases dwujęzyczny, uważaj i czytaj dalej.

1. WIEDZIEĆ, DLACZEGO ODKRYWASZ Zupełnie nowy JĘZYK

Wydaje się to oczywiste, jednak jeśli nie masz ważnego powodu, aby odkrywać język, jest mniej prawdopodobne, że pozostaniesz zachęcony podczas długiego spaceru. Zrozumienie podstaw wystarczy, jeśli po prostu chcesz podekscytować osobę zrozumieniem francuskich słów.

Jednak chciałbym poznać Francuza lub Francuzkę w ich własnym języku, to coś zupełnie innego. Bez względu na powód, gdy tylko zdecydujesz się Smart Phrases odkryć język, ważne jest, aby pozostać zdecydowanym w swojej decyzji:„Okej, cóż, zamierzam nauczyć się tego języka, więc zrobię wszystko, co w strona producenta mojej mocy, ponieważ język, ten język, który język”.

2. NURKUJ GŁOWĄ W SWOIM JĘZYKU

Więc złożyłeś przysięgę. Jak teraz, jak to jest? Tylko jak postępować? Czy istnieje idealny środek, właściwa metoda odkrywania?Matthew sugeruje maksymalną metodę 360 °: bez względu na to, z jakich narzędzi korzystasz, ważne jest, opinie aby codziennie ćwiczyć nowy język.

„Na początku staram się przyswajać sobie tyle, ile jest to możliwe. Tak więc, jeśli czegoś dowiaduję, pogrążam się w nauce, a także staram się cena wykorzystywać to, czego się uczę, kiedy tylko mogę i każdego dnia. zdaję, staram się wierzyć, tworzyć i rozmawiać ze sobą w tym języku.

Smart Phrases – opinie – na forum – kafeteria – cena

Dla mnie potrzebne jest urzeczywistnienie tego, co odkrywasz – czy to poprzez napisanie e-maila, rozmowę z samym sobą, zwrócenie na forum uwagi na muzykę, słuchanie radia . Włączenie się, zaangażowanie się w nowe społeczeństwo jest niezwykle istotne. ”Pamiętaj, że najlepszym sposobem mówienia w języku jest cena Smart Phrases kafeteria skłonienie ludzi do rozmowy z tobą.

Możliwość prowadzenia podstawowej rozmowy z kimś jest dla siebie istotną nagrodą. Osiągnięcie takich celów na początku z pewnością ułatwi utrzymanie motywacji i praktykę:„Nieustannie pamiętam, że najskuteczniejszym cena sposobem jest dostosowanie własnego sposobu myślenia do języka.

Oczywiście hebrajski mówca lub Hiszpański lub kafeteria holenderski mówca audio ma nie tylko specjalny sposób myślenia, ale koncepcja polega opinie Smart Phrases na forum na wykorzystaniu języka do rozwinięcia własnego etymologicznego świata. ”

3. ZNAJDŹ TOWARZYSZA

smart-phrases-opinie-na-forum-kafeteria-cenaMatthew odkrył wiele języków ze swoim bratem bliźniakiem Michaelem ( przeanalizowali swój pierwszy język międzynarodowy, grecki, kiedy mieli opinie zaledwie 8 lat). Matthew, a także Michael lub rodzeństwo superpoligloty, jak lubię ich nazywać, zdobyli swoje supermoce dzięki zdrowej rywalizacji braci lub siostry.

Smart Phrases – apteka – na Allegro – na ceneo – strona producenta? – gdzie kupić

„Ciągle byliśmy bardzo zainspirowani i nadal jesteśmy. Nieustannie dokuczamy sobie nawzajem, praktycznie popychając się nawzajem, aby dotrzeć. Jeśli zdaje sobie sprawę, że dostaję więcej niż on, robi się trochę zazdrosny i próbuje do apteka mnie dotrzeć (być może ze względu na to, że jest moim bliźniakiem) – i na odwrót. ”

Również jeśli nie masz brata, który przeżywałby twoje doświadczenia językowe, posiadanie innego rodzaju partnera zachęci was oboje do Smart Phrases ciągłego podejmowania trudniejszych i nie pozwól okrągłą upadek:„Myślę, że jest to świetny sposób, aby dowiedzieć się, uwzględniając człowiek może rozmawiać ze jest prawdziwe, pozytywne opinie użytkowników na forum kafeteria i wizaz
propozycja za na Allegro dowiedzieć się język.”.

4. FOCUS ON CO jEST WAŻNE

Jeśli nawiązać rozmowę swój cel z Na początku najprawdopodobniej nie wylecisz z podręczników. Tak więc rozmowa z ludźmi, gdzie kupić którzy mówią tym językiem, będzie jedną z najważniejszych części Twojej procedury odkrywania:

smart-phrases-apteka-na-allegro-na-ceneo-strona-producenta-gdzie-kupic„Uczysz się języka, aby móc go używać. Na pewno nie będziesz mówić samodzielnie. Innowacyjna strona znajdowania język to w rzeczywistości umieszczanie go w codziennych sytuacjach – niezależnie od tego, czy chodzi o pisanie Smart Phrases tekstów, rozmowę z innymi osobami, czy korzystanie z niego podczas wyjazdu za granicę. Chociaż nie zawsze musisz wyjeżdżać za granicę, aby go używać, na ceneo możesz pojechać do pobliskiej greckiej restauracji, a także zamówić po grecku. ”

Smart Phrases – zamiennik – ulotka – producent – premium

5. CIESZ SIĘ, GDY DOWIEDZ SIĘ DO NOWEGO JĘZYKA

Korzystanie z nowego języka jest jednakowo innowacyjnym producent działaniem. Rodzeństwo superpoligloty ćwiczyło grekę, zmyślając, a także nagrywając melodie. Rozważ kilka przyjemnych sposobów na ćwiczenie swojego nowego języka: stwórz program radiowy z kumplem, rysuj komiksy, pisz wiersze lub po prostu premium Smart Phrases ulotka mów, mów i mów tak długo, jak możesz. Jeśli nie jesteś w stanie znaleźć sposobu na dobrą zabawę z nowym językiem, możliwe, że nie wykonujesz kroku czwartego.ODKRYJ nowiuteńki język z Babbel, pierwsza lekcja darmo

6. PRZEKSZTAŁĆ dzieckiem jeszcze raz

to nie znaczy, że musisz chodzić ciągle wyje, mając opinia o “product name”, czy działa i jaki jest skład? ataki płaczu lub że powinno spryskać włosy z jedzeniem kiedy najprawdopodobniej do lokalu premium gastronomicznego, ale powinieneś spróbować nauczyć się sposobów, jakich dowiadują się dzieci. Koncepcja, że ​​dzieci uczą się znacznie lepiej niż dorośli, faktycznie okazała się tylko zamiennik mitem.

rear-view-of-a-female-lecturer-standing-in-front-of-a-classroomNowe badanie nie pozwoliło odkryć bezpośredniego połączenia internetowego między wiekiem, a także zdolnością do znalezienia informacji. Kluczem do odkrywania tak szybko, jak młodzi ludzie, powinno być po prostu zamiennik Smart Phrases producent działanie, w określonych sytuacjach, podobnie jak oni: na przykład spontaniczność w mówieniu tego, co przychodzi na myśl, środków, którymi się bawią, czymkolwiek, ulotka w tym językiem, brak zatorów.

Smart Phrases – jak stosować – dawkowanie – skład – co to jest

Podczas rozmowy dzieci zazwyczaj nie boją się mówić o bzdurach. Odkrywamy popełniając błędy. W przypadku dzieci oczekuje się, że popełnią błędy, podczas gdy w przypadku dorosłych wydaje się, że jest to mile widziane. Zastanów się, o ile mniej skomplikowana jest rozmowa z osobą dorosłą: „Nie rozpoznaję”, niż „Jeszcze się tego nie nauczyłem” (nie umiem pływać, nie umiem prowadzić samochodu, nie co to jest Smart Phrases dawkowanie skład umiem mówić Hiszpański).

Bycie postrzeganym jako popełniający błędy (lub próba uzyskania ich ideału) to społeczne tabu, które nie trafia do dzieci. Nauka języka przy jednoczesnym przyznaniu się, że niczego nie rozumiesz (i że to nie jest problem) jest niezbędna efekty do co to jest rozwoju, a także jest bezpłatna. Więc porzuć swoje zahamowania jak stosować dorosłego świata!

7. WYJDŹ ZE SWOJEJ STREFY WYGODY Dobra

smart-phrases-jak-stosowac-dawkowanie-sklad-co-to-jestwola popełniania błędów sugeruje gotowość na postawienie dawkowanie się w oburzających sytuacjach. Zdaję sobie sprawę, że może to być przerażający strach, ale jest to jedyny sposób, aby postępować i rozwijać się. Bez względu na to, ile się jak stosować Smart Phrases skład dowiesz, na pewno nie będziesz potrafił mówić w jakimś języku bez ujawniania go na własną rękę: rozmawiaj z imigrantami w swoim ojczystym języku, poproś o instrukcje, zamów jedzenie w restauracji, spróbuj opowiedzieć dowcip.

Streszczenie

Im częściej to robisz, tym większy staje się co to jest i ile kosztuje? obszar Twojej wygody, a na pewno będzie to znacznie łatwiejsze w nowych okolicznościach:

„Na początku będzie to trudne: może z wymową, być może z gramatyką , struktury frazy, inaczej nie będziesz w stanie zrozumieć słów. Jednak uważam, że najważniejszą rzeczą jest ciągłe rozwijanie tego poziomu wrażliwości. Każdy native speaker audio ma pewien poziom wrażliwości na swój język ojczysty, a także to właśnie czyni go rodzimym mówcą audio – umiejętnością uczynienia języka swoim własnym.