Zdrowie w ciąży – strona o uzależnieniach – aktualności ze szkoleń

0

11.08.2014 Magdalena Pawlak, Główny Inspektorat Sanitarny

Szkolenia dla kadry medycznej pt. „Skuteczna komunikacja z pacjentem w zakresie ograniczania konsekwencji zdrowotnych używania substancji psychoaktywnych”.
W III i IV kwartale 2013 roku, Główny Inspektorat Sanitarny zorganizował bezpłatne szkolenia dla kadry medycznej pt. „Skuteczna komunikacja z pacjentem w zakresie ograniczania konsekwencji zdrowotnych używania substancji psychoaktywnych” realizowane w ramach Projektu KIK/68 „Profilaktyczny program w zakresie przeciwdziałania uzależnieniu od alkoholu, tytoniu i innych środków psychoaktywnych” współfinansowanego z funduszy Szwajcarsko-Polskiego Programu Współpracy.

Czytaj więcej: Podsumowanie szkoleń dla kadry medycznej

26.11.2013 Magdalena Pawlak, Główny Inspektorat Sanitarny

W dniach 25-26 października 2013 roku w Hotelu Huzar w Lublinie odbyło się szkolenie pt. „Skuteczna komunikacja z pacjentem w zakresie ograniczania konsekwencji zdrowotnych używania substancji psychoaktywnych” organizowane przez Główny Inspektorat Sanitarny w ramach Projektu KIK/68 „Profilaktyczny program w zakresie przeciwdziałania uzależnieniu od alkoholu, tytoniu i innych środków psychoaktywnych” współfinasowanego w ramach Szwajcarsko-Polskiego Programu Współpracy.

Czytaj więcej: Informacje ze szkolenia dla kadry medycznej w Lublinie

26.11.2013 Magdalena Pawlak, Główny Inspektorat Sanitarny

W dniach 18-19 października 2013 roku w Hotelu Gołębiewski w Białymstoku odbyło się szkolenie pt. „Skuteczna komunikacja z pacjentem w zakresie ograniczania konsekwencji zdrowotnych używania substancji psychoaktywnych” organizowane przez Główny Inspektorat Sanitarny w ramach Projektu KIK/68 „Profilaktyczny program w zakresie przeciwdziałania uzależnieniu od alkoholu, tytoniu i innych środków psychoaktywnych” współfinasowanego w ramach Szwajcarsko-Polskiego Programu Współpracy.

Czytaj więcej: Informacje ze szkolenia dla kadry medycznej w Białymstoku

26.11.2013 Magdalena Pawlak, Główny Inspektorat Sanitarny

W dniach 18-19 października 2013 roku w Hotelu Diament w Katowicach odbyło się szkolenie pt. „Skuteczna komunikacja z pacjentem w zakresie ograniczania konsekwencji zdrowotnych używania substancji psychoaktywnych” organizowane przez Główny Inspektorat Sanitarny w ramach Projektu KIK/68 „Profilaktyczny program w zakresie przeciwdziałania uzależnieniu od alkoholu, tytoniu i innych środków psychoaktywnych” współfinasowanego w ramach Szwajcarsko-Polskiego Programu Współpracy.

Czytaj więcej: Informacje ze szkolenia dla kadry medycznej w Katowicach

26.11.2013 Magdalena Pawlak, Główny Inspektorat Sanitarny

W dniach 11-12 października 2013 roku w Hotelu Dobosz w Policach koło Szczecina odbyło się szkolenie pt. „Skuteczna komunikacja z pacjentem w zakresie ograniczania konsekwencji zdrowotnych używania substancji psychoaktywnych” organizowane przez Główny Inspektorat Sanitarny w ramach Projektu KIK/68 „Profilaktyczny program w zakresie przeciwdziałania uzależnieniu od alkoholu, tytoniu i innych środków psychoaktywnych” współfinasowanego w ramach Szwajcarsko-Polskiego Programu Współpracy.

Czytaj więcej: Informacje ze szkolenia dla kadry medycznej w Policach koło Szczecina

26.11.2013 Magdalena Pawlak, Główny Inspektorat Sanitarny

W dniach 4-5 października 2013 roku w Hotelu Novotel we Wrocławiu odbyło się szkolenie pt. „Skuteczna komunikacja z pacjentem w zakresie ograniczania konsekwencji zdrowotnych używania substancji psychoaktywnych” organizowane przez Główny Inspektorat Sanitarny w ramach Projektu KIK/68 „Profilaktyczny program w zakresie przeciwdziałania uzależnieniu od alkoholu, tytoniu i innych środków psychoaktywnych” współfinasowanego w ramach Szwajcarsko-Polskiego Programu Współpracy.

Czytaj więcej: Informacje ze szkolenia dla kadry medycznej we Wrocławiu

26.11.2013 Magdalena Pawlak, Główny Inspektorat Sanitarny

W dniach 27-28 września 2013 roku w Hotelu Novotel City West w Krakowie odbyło się szkolenie pt. „Skuteczna komunikacja z pacjentem w zakresie ograniczania konsekwencji zdrowotnych używania substancji psychoaktywnych” organizowane przez Główny Inspektorat Sanitarny w ramach Projektu KIK/68 „Profilaktyczny program w zakresie przeciwdziałania uzależnieniu od alkoholu, tytoniu i innych środków psychoaktywnych” współfinasowanego w ramach Szwajcarsko-Polskiego Programu Współpracy.

Czytaj więcej: Informacje ze szkolenia dla kadry medycznej w Krakowie

26.11.2013 Magdalena Pawlak, Główny Inspektorat Sanitarny

W dniach 20-21 września 2013 roku w Hotelu Orbis w Gdyni odbyło się szkolenie pt. „Skuteczna komunikacja z pacjentem w zakresie ograniczania konsekwencji zdrowotnych używania substancji psychoaktywnych” organizowane przez Główny Inspektorat Sanitarny w ramach Projektu KIK/68 „Profilaktyczny program w zakresie przeciwdziałania uzależnieniu od alkoholu, tytoniu i innych środków psychoaktywnych” współfinasowanego w ramach Szwajcarsko-Polskiego Programu Współpracy.

Czytaj więcej: Informacje ze szkolenia dla kadry medycznej w Gdyni