Zdrowie w ciąży – strona o uzależnieniach – aktualności ze szkoleń

0

26.11.2013 Magdalena Pawlak, Główny Inspektorat Sanitarny

W dniach 20-21 września 2013 roku w Hotelu Brda w Bydgoszczy odbyło się szkolenie pt. „Skuteczna komunikacja z pacjentem w zakresie ograniczania konsekwencji zdrowotnych używania substancji psychoaktywnych” organizowane przez Główny Inspektorat Sanitarny w ramach Projektu KIK/68 „Profilaktyczny program w zakresie przeciwdziałania uzależnieniu od alkoholu, tytoniu i innych środków psychoaktywnych” współfinasowanego w ramach Szwajcarsko-Polskiego Programu Współpracy.

Czytaj więcej: Informacje ze szkolenia dla kadry medycznej w Bydgoszczy

18.09.2013 Magdalena Pawlak, Główny Inspektorat Sanitarny

W dniach 13-14 września 2013 roku w Hotelu 500 Tarnowo Podgórne koło Poznania odbyło się szkolenie pt. „Skuteczna komunikacja z pacjentem w zakresie ograniczania konsekwencji zdrowotnych używania substancji psychoaktywnych” organizowane przez Główny Inspektorat Sanitarny w ramach Projektu KIK/68 „Profilaktyczny program w zakresie przeciwdziałania uzależnieniu od alkoholu, tytoniu i innych środków psychoaktywnych” współfinasowanego w ramach Szwajcarsko-Polskiego Programu Współpracy.

Czytaj więcej: Informacje ze szkolenia dla kadry medycznej w Poznaniu

18.09.2013 Magdalena Pawlak, Główny Inspektorat Sanitarny

W dniach 6-7 września 2013 roku w Hotelu Radisson Blu Sobieski w Warszawie odbyło się szkolenie pt. „Skuteczna komunikacja z pacjentem w zakresie ograniczania konsekwencji zdrowotnych używania substancji psychoaktywnych” organizowane przez Główny Inspektorat Sanitarny w ramach Projektu KIK/68 „Profilaktyczny program w zakresie przeciwdziałania uzależnieniu od alkoholu, tytoniu i innych środków psychoaktywnych” współfinasowanego w ramach Szwajcarsko-Polskiego Programu Współpracy.

Czytaj więcej: Informacje ze szkolenia dla kadry medycznej w Warszawie

18.09.2013 Magdalena Pawlak, Główny Inspektorat Sanitarny

Informujemy o naborze na bezpłatne szkolenie dla pracowników kadry medycznej pt. „Skuteczna komunikacja z pacjentem w zakresie ograniczania konsekwencji zdrowotnych używania substancji psychoaktywnych” organizowane w ramach Projektu KIK/68 „Profilaktyczny program w zakresie przeciwdziałania uzależnieniu od alkoholu, tytoniu i innych środków psychoaktywnych” współfinansowanego ze środków Szwajcarsko-Polskiego Programu Współpracy.

Czytaj więcej: Nabór na szkolenie dla pracowników kadry medycznej