Wady, wrogowie każdej kobiety w ciąży

0
Rate this post

Uzależnienia to wrogowie każdej kobiety w ciąży. Spożywanie określonej substancji lub rozwijanie jakiejś praktyki może wydawać się nieszkodliwe na krótką metę. Ale kiedy jesteś w ciąży, bez wątpienia nałogi stają się zagrożeniem.

Uzależnienie to nic innego jak zły nawyk. Aby można było uznać to za nawyk, należy to robić w kółko. To właśnie ta czynność, którą wykonujemy stale i która ma wpływ na nasze ciało, nasz umysł, a także nasze emocje.

Może się zdarzyć, że w pewnym momencie nie zdajemy sobie sprawy, że mamy lub zmagamy się z nałogiem. Ponieważ staje się czymś tak naturalnym, że postrzegamy to jako kolejną część naszego życia.

Jak mówią, wszelkie ekscesy są złe. Być może nie zdając sobie z tego sprawy, popełniamy ekscesy, które przeradzają się w nałogi. Jak każde działanie, uzależnienia mają konsekwencje fizyczne, psychiczne i społeczne.

Uznanie, że masz nałóg, jest pierwszym krokiem do wyrzucenia go z naszego życia i życia przyszłego członka rodziny.

Osoba paląca jest często oceniana przez kogoś, kto nie ma tego samego nawyku, nawet jeśli jest to społecznie akceptowana praktyka. Ale jeśli to kobieta w ciąży, która pali, odrzucenie jest oczywiste. Utrzymanie nałogu to osobista decyzja, ale jeśli wiąże się z bezradnym życiem, bardzo ważne jest, aby ponownie się zastanowić.

Kiedy jesteś w ciąży, uzależnienia, które możemy stać się wrogiem numer jeden w rozwoju naszego dziecka. Stanowią zagrożenie dla naszego życia, a jeszcze bardziej dla naszego dziecka. Nie chodzi już o nasze zdrowie, ale o zdrowie kogoś innego, tej istoty, która ma nadejść.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj