Zdrowie w ciąży – strona o uzależnieniach – aktualności i wydarzenia

0
Rate this post

26.11.2013 Magdalena Pawlak, Główny Inspektorat Sanitarny

W dniach 4-5 października 2013 roku w Hotelu Novotel we Wrocławiu odbyło się szkolenie pt. „Skuteczna komunikacja z pacjentem w zakresie ograniczania konsekwencji zdrowotnych używania substancji psychoaktywnych” organizowane przez Główny Inspektorat Sanitarny w ramach Projektu KIK/68 „Profilaktyczny program w zakresie przeciwdziałania uzależnieniu od alkoholu, tytoniu i innych środków psychoaktywnych” współfinasowanego w ramach Szwajcarsko-Polskiego Programu Współpracy.

Czytaj więcej: Informacje ze szkolenia dla kadry medycznej we Wrocławiu

26.11.2013 Magdalena Pawlak, Główny Inspektorat Sanitarny

W jaki sposób działa szwajcarski zegarek? Perfekcyjnie! Czy tak samo może funkcjonować region, bądź cały kraj? By się o tym przekonać, Ministerstwo Rozwoju Regionalnego zaprasza na grę miejską „W szwajcarskim zegarku”, która odbędzie się 5 października 2013 r. w Warszawie. Początek o godzinie 11.00 przy Placu Małachowskiego.

Czytaj więcej: Jak w szwajcarskim zegarku – gra miejska SPPW

26.11.2013 Magdalena Pawlak, Główny Inspektorat Sanitarny

W dniach 27-28 września 2013 roku w Hotelu Novotel City West w Krakowie odbyło się szkolenie pt. „Skuteczna komunikacja z pacjentem w zakresie ograniczania konsekwencji zdrowotnych używania substancji psychoaktywnych” organizowane przez Główny Inspektorat Sanitarny w ramach Projektu KIK/68 „Profilaktyczny program w zakresie przeciwdziałania uzależnieniu od alkoholu, tytoniu i innych środków psychoaktywnych” współfinasowanego w ramach Szwajcarsko-Polskiego Programu Współpracy.

Czytaj więcej: Informacje ze szkolenia dla kadry medycznej w Krakowie

26.11.2013 Magdalena Pawlak, Główny Inspektorat Sanitarny

W dniach 20-21 września 2013 roku w Hotelu Orbis w Gdyni odbyło się szkolenie pt. „Skuteczna komunikacja z pacjentem w zakresie ograniczania konsekwencji zdrowotnych używania substancji psychoaktywnych” organizowane przez Główny Inspektorat Sanitarny w ramach Projektu KIK/68 „Profilaktyczny program w zakresie przeciwdziałania uzależnieniu od alkoholu, tytoniu i innych środków psychoaktywnych” współfinasowanego w ramach Szwajcarsko-Polskiego Programu Współpracy.

Czytaj więcej: Informacje ze szkolenia dla kadry medycznej w Gdyni

26.11.2013 Magdalena Pawlak, Główny Inspektorat Sanitarny

W dniach 20-21 września 2013 roku w Hotelu Brda w Bydgoszczy odbyło się szkolenie pt. „Skuteczna komunikacja z pacjentem w zakresie ograniczania konsekwencji zdrowotnych używania substancji psychoaktywnych” organizowane przez Główny Inspektorat Sanitarny w ramach Projektu KIK/68 „Profilaktyczny program w zakresie przeciwdziałania uzależnieniu od alkoholu, tytoniu i innych środków psychoaktywnych” współfinasowanego w ramach Szwajcarsko-Polskiego Programu Współpracy.

Czytaj więcej: Informacje ze szkolenia dla kadry medycznej w Bydgoszczy

18.09.2013 Magdalena Pawlak, Główny Inspektorat Sanitarny

W dniach 13-14 września 2013 roku w Hotelu 500 Tarnowo Podgórne koło Poznania odbyło się szkolenie pt. „Skuteczna komunikacja z pacjentem w zakresie ograniczania konsekwencji zdrowotnych używania substancji psychoaktywnych” organizowane przez Główny Inspektorat Sanitarny w ramach Projektu KIK/68 „Profilaktyczny program w zakresie przeciwdziałania uzależnieniu od alkoholu, tytoniu i innych środków psychoaktywnych” współfinasowanego w ramach Szwajcarsko-Polskiego Programu Współpracy.

Czytaj więcej: Informacje ze szkolenia dla kadry medycznej w Poznaniu

18.09.2013 Magdalena Pawlak, Główny Inspektorat Sanitarny

W dniach 6-7 września 2013 roku w Hotelu Radisson Blu Sobieski w Warszawie odbyło się szkolenie pt. „Skuteczna komunikacja z pacjentem w zakresie ograniczania konsekwencji zdrowotnych używania substancji psychoaktywnych” organizowane przez Główny Inspektorat Sanitarny w ramach Projektu KIK/68 „Profilaktyczny program w zakresie przeciwdziałania uzależnieniu od alkoholu, tytoniu i innych środków psychoaktywnych” współfinasowanego w ramach Szwajcarsko-Polskiego Programu Współpracy.

Czytaj więcej: Informacje ze szkolenia dla kadry medycznej w Warszawie

18.09.2013 Magdalena Pawlak, Główny Inspektorat Sanitarny

Informujemy o naborze na bezpłatne szkolenie dla pracowników kadry medycznej pt. „Skuteczna komunikacja z pacjentem w zakresie ograniczania konsekwencji zdrowotnych używania substancji psychoaktywnych” organizowane w ramach Projektu KIK/68 „Profilaktyczny program w zakresie przeciwdziałania uzależnieniu od alkoholu, tytoniu i innych środków psychoaktywnych” współfinansowanego ze środków Szwajcarsko-Polskiego Programu Współpracy.

Czytaj więcej: Nabór na szkolenie dla pracowników kadry medycznej